Фотоальбоми

На щедрій педагогічній ниві

Альбом: На щедрій педагогічній ниві Альбом: На щедрій педагогічній ниві Альбом: На щедрій педагогічній ниві
Педагогічний досвід – це результат творчої діяльності педагога з елементами новизни, спрямований на виконання актуальних завдань навчання і виховання.
Додано: 13:15 21.03.2018

«Жінка – найчарівніше створіння на Землі»

Альбом: «Жінка – найчарівніше створіння на Землі» Альбом: «Жінка – найчарівніше створіння на Землі» Альбом: «Жінка – найчарівніше створіння на Землі» Альбом: «Жінка – найчарівніше створіння на Землі» Альбом: «Жінка – найчарівніше створіння на Землі» Альбом: «Жінка – найчарівніше створіння на Землі»
З нагоди свята 8 Березня в Петропавлівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася святкова лінійка «Жінка – найчарівніше творіння на Землі».
Додано: 14:24 20.03.2018

Районні змагання з настільного тенісу.

Альбом: Районні змагання з настільного тенісу.
14 березня 2018 року на базі Петропавлівської ЗОШ I –III ступенів відбулися змагання з настільного тенісу серед учнів загальноосвітньої середньої освіти Куп’янського району.
Додано: 14:51 15.03.2018

Працювати та святкувати із задоволенням!

Альбом: Працювати та святкувати із задоволенням! Альбом: Працювати та святкувати із задоволенням! Альбом: Працювати та святкувати із задоволенням!
Напередодні святкування Міжнародного жіночого дня 8 Березня чоловіки Петропавлівської ЗОШ І-ІІІ ст. щиро привітали своїх прекрасних колег зі святом. Свою повагу та прихильність чоловіки висловили не лише словами, запросили прекрасну половину колективу на святкове театралізоване шоу «Ты букет из тумана и грёз!» в БК ім Кошелева. Створивши для жінок атмосферу гармонії у поєднанні мелодії, краси та гарного настрою. Пісні, які звучали, наділяли почуттями ніжності, любові, радості. Це відкрило в душах жінок по-справжньому світле та весняне свято, яке щоразу нагадує нам про найцінніше та найпрекрасніше, що є у нашому житті – кохання, любов до рідних, сімейне благополуччя та турботу про дітей, тепло материнських рук і родинний затишок, жіночу мудрість, а головне відчути себе жінкою. У всіх хто відвідав концерт залишилися незабутні враження, які неможливо передати словами. Вчителі, прекрасні жінки, працівниці Петропавлівської ЗОШ І-ІІІ ст. висловлюють щиру вдячність своїм колегам, чоловікам за такий приємний та неочікуваний подарунок, що запам’ятається надовго.
Додано: 12:50 13.03.2018

Моніторинг освітніх процесів


28.02.2018 в межах моніторингу освітніх процесів, регіонального моніторингового дослідження стану розвитку освіти в умовах реалізації завдань щодо реформування освітньої галузі, в Петропавлівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося дослідження діяльності ШМО до складу яких входять вчителі: української мови та літератури, історії України, математики, природничих дисциплін. В ході вивчення діяльності використано факторно-критеріальні моделі. Керівники ШМО здійснили самооцінку, а керівництво школи оцінку показників діяльності.
Додано: 15:01 28.02.2018

Участь в проекті "Школа лідерства"

Альбом: Участь в проекті "Школа лідерства" Альбом: Участь в проекті "Школа лідерства" Альбом: Участь в проекті "Школа лідерства" Альбом: Участь в проекті "Школа лідерства" Альбом: Участь в проекті "Школа лідерства" Альбом: Участь в проекті "Школа лідерства" Альбом: Участь в проекті "Школа лідерства" Альбом: Участь в проекті "Школа лідерства"
24.02.2018 року в Куп'янській районній державній адміністрації відбулася зустріч із членими громадських організацій "Куп'янськ - наш рідний дім" та Всеукраїнського студентського братства "Еліта нації".
Додано: 15:00 27.02.2018

Турнір пам'яті О.П.Яковлева

Альбом: Турнір пам'яті О.П.Яковлева Альбом: Турнір пам'яті О.П.Яковлева Альбом: Турнір пам'яті О.П.Яковлева Альбом: Турнір пам'яті О.П.Яковлева Альбом: Турнір пам'яті О.П.Яковлева Альбом: Турнір пам'яті О.П.Яковлева Альбом: Турнір пам'яті О.П.Яковлева Альбом: Турнір пам'яті О.П.Яковлева Альбом: Турнір пам'яті О.П.Яковлева Альбом: Турнір пам'яті О.П.Яковлева Альбом: Турнір пам'яті О.П.Яковлева Альбом: Турнір пам'яті О.П.Яковлева
25.02.2018 року в спортивному залі Петропавлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся турнір пам'яті О.П.Яковлева
Додано: 11:54 25.02.2018

Міжнародний день рідної мови

Альбом: Міжнародний день рідної мови Альбом: Міжнародний день рідної мови Альбом: Міжнародний день рідної мови Альбом: Міжнародний день рідної мови Альбом: Міжнародний день рідної мови
Міжнародний день рідної мови — день, який відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року.
Додано: 11:35 25.02.2018

Олімпійський тиждень у нашій школі

Альбом: Олімпійський тиждень у нашій школі Альбом: Олімпійський тиждень у нашій школі Альбом: Олімпійський тиждень у нашій школі Альбом: Олімпійський тиждень у нашій школі Альбом: Олімпійський тиждень у нашій школі Альбом: Олімпійський тиждень у нашій школі Альбом: Олімпійський тиждень у нашій школі Альбом: Олімпійський тиждень у нашій школі Альбом: Олімпійський тиждень у нашій школі Альбом: Олімпійський тиждень у нашій школі Альбом: Олімпійський тиждень у нашій школі Альбом: Олімпійський тиждень у нашій школі Альбом: Олімпійський тиждень у нашій школі
Протягом 12- 20 лютого 2018 року у Петропавлівській загальноосвітній школі було проведено багато цікавих заходів із нагоди відкриття ХХІІІ зимової Олімпіади в Пхьончхані (Південна Корея)
Додано: 14:57 23.02.2018

Олімпійський тиждень у нашій школі


Протягом 12- 20 лютого 2018 року у Петропавлівській загальноосвітній школі було проведено багато цікавих заходів із нагоди відкриття ХХІІІ зимової Олімпіади в Пхьончхані (Південна Корея)
Додано: 14:36 23.02.2018

Ще фотоальбомів
Директор школи

Жадановський Сергій Миколайович

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Фестиваль "добрих практик" освітян Харківщини "Майстри педагогічної справи презентують"
Банери

 

Пошук
Версія для слабо- зорих