День географії
День географії

Поділитися новиною:

День географії

Географія цікава, Бо мандруєм з нею ми На моря і океани, В джунглі і на острови. Нам знання цього предмета Не зашкодять у житті Тож старанно і завзято Географію учіть!

   Декаду природничо-математичних дисциплін в Петропавлівській  ЗОШ І-ІІІ ступенів в 2016-2017 навчальному році проведено з 13 по 24 лютого 2017 року. У програмі декади  день географії пройшов  14 лютого  під девізом «Географія – наука про взаємодію природи і людини на Землі.» Протягом дня  усі  учні  школи – з  1  по  11  класи у вигляді заочної географічної подорожі  «відвідали» цікаві географічні об’єкти і дізналися багато цікавого переглядаючи на перервах відеофільми: « Цікаві факти про Україну» « Чудеса світу. Найкрасивіші міста.» «15 дивовижних місць планети.», «15 неймовірних явищ природи» у географічному відео-залі.

    Дітей  завжди приваблюють таємниці і великі чудеса. Саме тому учнів 1-5 класів запросив до себе усний журнал «Чудеса на Землі» з переглядом презентації про «Озера унікуми» та «Дива серед рослин»

    Жвава «боротьба» відбулася в географічній грі «Найрозумніші» між учнями 6-8 класів, де змагались за перемогу команди «Мередіан» та «Паралель». У двобої перше місце виборола команда «Мередіан»

Альбом: День географії Альбом: День географії Альбом: День географії Альбом: День географії Альбом: День географії Альбом: День географії
Web-адреса: petropavlivka-zosh.kupyansk.info/news/id/9811 | Переглядів: 84Дата публікації: 14:29 14.02.2017
Директор школи

Жадановський Сергій Миколайович

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Фестиваль "добрих практик" освітян Харківщини "Майстри педагогічної справи презентують"
Банери

 

Пошук
Версія для слабо- зорих