Зустріч випускників
Зустріч випускників

Поділитися новиною:

Зустріч випускників

«Які наші роки…»

    Так, цієї дати нема в календарі свят, але щороку в першу суботу лютого Петропавлівська ЗОШ  І-ІІІ ступенів гостинно зустрічає своїх вихованців – випускників.

    Ось вона, рідна школа! Святково прибрана актова зала. На сцені ювілейні дати: 2016, 2012, 2007, 2002, 1997, 1992, 1987, 1982, 1977, 1972 роки

     Пролунав дзвоник!

Схвильовані випускники зайняли місця в залі. Розпочалося свято вітанням директора школи Жадановського С.М., його щирі слова про незабутні роки юності, які залишаються в пам’яті, як перше кохання, перші світанки, перші успіхи і невдачі, радість від зустрічі в стінах школи і побажання не забувати про рідну школу.

     Свято відбувалося у форматі кінофільму «Які наші роки…» Кожен ювілейний випуск асоціювався з якимсь відомим художнім фільмом про шкільні роки.

     На святі були присутні: голова Куп’янської районної державної адміністрації Ситник М.М., голова Петропавлівської сільської ради Козирєва О.М., голови фермерських господарств, колишні вчителі і звичайно ж  випускники різних років.

     Голова Куп’янської районної державної адміністрації Ситник М.М. , ювілейний випускник нашої школи  (35 років),  привітав всіх зі святом і вручив подяки вчителям, які вже не працюють в школі і зазначив, що чим далі від нас шкільні роки, тим теплішими і ціннішими стають спогади про школу. І так прекрасно, що існує давня традиція — щороку на початку лютого збирати випускників різних років на вечір-зустрічі у стінах рідної школи.

     Зі словами привітання також звернулася і голова Петропавлівської сільської ради Козирєва О.М., яка зазначила, що найбільша гордість школи — це ви, наші випускники, наш цвіт, завдяки якому і школа буде процвітати. А далі був концерт, підготовлений учнями школи та працівниками БК с.Петропавлівки.

     Пролунали останні акорди, а випускники не поспішали залишати актову залу, вони спілкувалися з колишніми вчителями, своїми однокласниками , передивлялися фото на стінгазетах, які виготовили учні школи.

     Ми вдячні всім випускникам, які завітали до нас на свято, за теплі слова, подарунки, за те, що ви не забуваєте нас і з гордістю промовляєте, що ви учні Петропавлівської школи. До нових зстрічів!

Альбом: Зустріч випускників Альбом: Зустріч випускників
Web-адреса: petropavlivka-zosh.kupyansk.info/news/id/9700 | Переглядів: 151Дата публікації: 12:31 04.02.2017
Директор школи

Жадановський Сергій Миколайович

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Фестиваль "добрих практик" освітян Харківщини "Майстри педагогічної справи презентують"
Банери

 

Пошук
Версія для слабо- зорих