Завершення робіт по встановленню енергозберігаючих вікон
Завершення робіт по встановленню енергозберігаючих вікон

Поділитися новиною:

Завершення робіт по встановленню енергозберігаючих вікон

29.12.2106 року відбулася урочистість з приводу завершення робіт по встановленню енергозберігаючих вікон в Петропавлівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

На святковій лінійці були присутні гості: заступник голови Харківської обласної державної адміністраці Шахненко Є.Д., Герой України, депутат Верховної Ради України Остапчук В.М., голова Куп’янської районної державної адміністрації Ситник М.М., голова Петропавлівської сільської ради Козирєва О.М., заступник голови Куп’янської районної державної адміністрації Польоха О.І., начальник відділу освіти Куп’янської районної державної адміністрації Жадановська Т.В., голова ФГ «Ромашка» Козир А.Д.

     Всі гості привітали присутніх з цією урочистістю, побажали напередодні Нового року здійснення всіх мрій, добробуту та нових звершень на благо Петропавлівської школи та сільської громади.

     Директор школи Жадановський С.М., подякував всім присутнім за впровадження та реалізацію всіх питань пов’язаних з встановленням вікон в навчальному закладі, а також передав слова вдячності та подяку від колективу школи, батьків учнів голові Харківської обласної державної адміністрації Світличній Юлії Олександрівні.   

     Символічно, що ця урочистість відбувалася саме напередодні Нового року та Різдвяних свят, коли загадуються бажання з надією на їх здійснення. Ми давно мріяли про те, щоб замінити вікна на енергозберігаючі, і сьогодні ця мрія здійснилася. Вдячні всім мешканцям нашої громади за підтримку і небайдужість.

Альбом: Завершення робіт по встановленню енергозберігаючих вікон Альбом: Завершення робіт по встановленню енергозберігаючих вікон Альбом: Завершення робіт по встановленню енергозберігаючих вікон
Web-адреса: petropavlivka-zosh.kupyansk.info/news/id/9345 | Переглядів: 137Дата публікації: 17:29 29.12.2016
Директор школи

Жадановський Сергій Миколайович

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Фестиваль "добрих практик" освітян Харківщини "Майстри педагогічної справи презентують"
Банери

 

Пошук
Версія для слабо- зорих