Семінар учителів економіки
Семінар учителів економіки

Поділитися новиною:

Семінар учителів економіки

1 грудня 2016 року на базі Петропавлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся методичний семінар «Використання інформаційно-комунікаційних технологій під час викладання предмету “Економіка”»

1 грудня 2016 року на базі Петропавлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся методичний семінар «Використання інформаційно-комунікаційних технологій під час викладання предмету “Економіка”», на якому були присутні Круглова Олена Анатоліївна, професор кафедри економіки та управління ХДУХТ, Зубков Сергій Олександрович, доцент кафедри економіки та управління ХДУХТ, Кургузова Світлана Дмитрівна, методист відділу освіти Куп’янської районної державної адміністрації, вчителі предмету «Економіка» району. Розпочали семінар Круглова О.А. та Зубков С.О. з доповіддю на тему «Використання інформаційно-комунікаційних технологій під час викладання предмету “Економіка”». Другий блок семінару, а саме робота в групах та індивідуально, практика використання інформаційних технологій на уроках економіки був проведений в кабінеті інформатики. Після практичної частини семінару був проведений профорієнтаційний лекторій про умови вступу до ХДУХТ.

    Підсумовуючи роботу семінару Кургузова С.Д., методист відділу освіти Куп’янської районної державної адміністрації, зазначила, що на сучасному етапі розвитку суспільства, вивчення економіки вимагає застосування комп’ютерних технологій для кращого та ефективнішого розуміння предмету.

Альбом: Семінар учителів економіки Альбом: Семінар учителів економіки Альбом: Семінар учителів економіки
Web-адреса: petropavlivka-zosh.kupyansk.info/news/id/9343 | Переглядів: 55Дата публікації: 17:27 01.12.2016
Директор школи

Жадановський Сергій Миколайович

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Фестиваль "добрих практик" освітян Харківщини "Майстри педагогічної справи презентують"
Банери

 

Пошук
Версія для слабо- зорих