Семінар учителів початкових класів
Семінар учителів початкових класів

Поділитися новиною:

Семінар учителів початкових класів

30.11.2016 року в стінах Петропавлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар вчителів початкових класів

30.11.2016 року в стінах Петропавлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар вчителів початкових класів «Впровадження інноваційних технологій навчання в початкових класах, як засіб розвитку мотиваційної сфери особистості молодших школярів» за участю адміністрації навчального закладу, вчителів початкових класів району, методистів районного відділу освіти Куп’янської районної державної адміністрації  Якубинської О.Б. та Фоменко А.М.

      Семінар розпочався з привітання учнів 1-го класу, які розповіли про навчальний заклад,  його досягнення. Потім вчителі відвідали уроки у вчителя початкових класів Ляшенко Т.М. за темою «Відкриємо таємниці світу. К.Ушинський «Витівки старої зими» (урок літературного читання) та вчителя початкових класів Шип Т.О. за темою «Підсумковий урок з теми «Комп’ютери та інші пристрої» (урок інформатики). Закінчився практичний блок семінару презентацією проекту «Є хліб – є й життя», який підготувала вчитель початкових класів Позднова О.М. Підсумувала практичний блок семінару  практичний психолог  Токар Н.В. яка провела з присутніми  інтерактивну вправу «Сонечко».

    По закінченню семінару Якубинська О.Б., методист відділу освіти Куп’янської районної державної адміністрації, зазначила, використання інноваційних технологій у процесі вивчення різних предметів у школі дає змогу покращити зміст навчання, вдосконалити методи і форми навчання, активізувати та індивідуалізувати його. Але  слід підкреслити, що ніяка, навіть найдосконаліша комп'ютерна навчальна програма не замінить вчителя. Тільки він повною мірою може керувати навчально-пізнавальною діяльністю учнів, залишаючись центральною фігурою навчально-виховного процесу.

Альбом: Семінар учителів початкових класів Альбом: Семінар учителів початкових класів Альбом: Семінар учителів початкових класів
Web-адреса: petropavlivka-zosh.kupyansk.info/news/id/9341 | Переглядів: 82Дата публікації: 17:25 30.11.2016
Директор школи

Жадановський Сергій Миколайович

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Фестиваль "добрих практик" освітян Харківщини "Майстри педагогічної справи презентують"
Банери

 

Пошук
Версія для слабо- зорих