Всеукраїнський турнір юних біологів
Всеукраїнський турнір юних біологів

Поділитися новиною:

Всеукраїнський турнір юних біологів

В кінці вересня кожного року серед шкіл Куп’янського району розпочинаються турніри з навчальних предметів. На базі Подолянської ЗОШ І-ІІІ ступенів 27 вересня 2016 року пройшов перший турнір – турнір «Юних біологів»

Наша школа прийняла активну участь. До складу команди увійшли: Заїка Дарія – 11 клас; КотелкоКрістіна – 10 клас; Нехристова Вікторія – 10 клас; Ачкасова Валерія – 9 клас; Загоруйко Вікторія – 8 клас.

   Дівчата з відповідальністю поставилися до підготовки питань з біології для турніру та почувалися впевнено під час самого турніру. Журі відмітило найбільшу активність Загоруйко Вікторії, яка повністю розкрила підготовлене нею питання та жваво відповідала на поставлені запитання. Наша команда під назвою «Юні дослідники» посіла ІІІ призове місце серед семи шкіл, які приймали участь у турнірі. По закінчені, команди нагородили почесними грамотами та зробили фото на згадку про зустріч молодих біологів, а головне учні отримали задоволення від участі в турнірі та живого спілкування з учнями району.

Альбом: Всеукраїнський турнір юних біологів Альбом: Всеукраїнський турнір юних біологів
Web-адреса: petropavlivka-zosh.kupyansk.info/news/id/9335 | Переглядів: 49Дата публікації: 16:30 27.09.2016
Директор школи

Жадановський Сергій Миколайович

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Фестиваль "добрих практик" освітян Харківщини "Майстри педагогічної справи презентують"
Банери

 

Пошук
Версія для слабо- зорих