Обласний етап Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді
Обласний етап Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді

Поділитися новиною:

Обласний етап Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді

15 вересня 2016 року на стадіоні Харківського університету повітряних сил ім. І.М. Кожедуба відбулась урочиста церемонія відкриття обласного етапу Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді

Участь в змаганнях беруть учні 11 класів, переможці районних етапів Спартакіади з 25 районів та міст Харківської області. Програма Спартакіади традиційно включає в себе наступні види змагань: біг на 100 м., подолання смуги перешкод, стрільба, підтягування, плавання на 50 м., метання гранати та біг на 3000 м.

Спартакіада проходила за підтримки Департаменту у справах молоді та спорту ХОДА спільно із Федерацією військово-спортивних багатоборств, Харківським університетом повітряних сил ім. І.М.Кожедуба, Харківським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

   Учні нашої школи – Собенко Ігор, Солодовник Роман, Чебанний Артем, Єфімов Денис у складі команди Куп’янського району приймали  участь в спартакіаді і в наполегливій та тяжкій боротьбі  вибороли почесне призове ІІ місце. Вітаємо наших хлопців і бажаємо їм нових спортивних перемог та рекордів!  

Альбом: Обласний етап Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді Альбом: Обласний етап Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді Альбом: Обласний етап Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді
Web-адреса: petropavlivka-zosh.kupyansk.info/news/id/9333 | Переглядів: 56Дата публікації: 16:26 15.09.2016
Директор школи

Жадановський Сергій Миколайович

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Фестиваль "добрих практик" освітян Харківщини "Майстри педагогічної справи презентують"
Банери

 

Пошук
Версія для слабо- зорих