З Україною в серці
З Україною в серці

Поділитися новиною:

З Україною в серці

Учні нашої школи, виборовши І місце у І (районному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокір» («Джура»), 12.06.2018 року стали учасниками ІІ (обласного) етапу.

    Учні нашої школи, виборовши І місце у І (районному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокір» («Джура»), 12.06.2018 року стали учасниками ІІ (обласного) етапу. Це вже другий рік поспіль ми беремо участь в змаганні, яке відбулося на базі Комунального закладу «Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою «Патріот» Харківської обласної ради  селища міського типу Есхар.

  Учасники команди ( рій «Оскіл») – це юнаки та дівчата нашої школи, приклали всіх зусиль, щоб захистити честь Куп’янського району. За підсумками змагань були нагороджені Дипломом за активну участь в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокір» («Джура») , отримали безцінний досвід та позитивний настрій.

  Велика вдячність голові Петропавлівської сільської ради Козирєвій О.М., яка виділила кошти на придбання форми для членів рою «Оскіл»та на організацію поїздки до місця проведення змагання. Нашим учасникам  військово-патріотичної гри «Сокір» («Джура») бажаємо нових звершень , досягнень та бути дійсними громадянами нашої держави.

Альбом: З Україною в серці Альбом: З Україною в серці Альбом: З Україною в серці Альбом: З Україною в серці Альбом: З Україною в серці Альбом: З Україною в серці Альбом: З Україною в серці Альбом: З Україною в серці Альбом: З Україною в серці Альбом: З Україною в серці Альбом: З Україною в серці Альбом: З Україною в серці Альбом: З Україною в серці Альбом: З Україною в серці Альбом: З Україною в серці Альбом: З Україною в серці Альбом: З Україною в серці Альбом: З Україною в серці Альбом: З Україною в серці Альбом: З Україною в серці
Web-адреса: petropavlivka-zosh.kupyansk.info/news/id/13686 | Переглядів: 26Дата публікації: 13:36 13.06.2018
Директор школи

Жадановський Сергій Миколайович

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Фестиваль "добрих практик" освітян Харківщини "Майстри педагогічної справи презентують"
Банери

 

Пошук
Версія для слабо- зорих