НАМ З ДИТИНСТВОМ ПРОЩАТИСЬ ПОРА.
НАМ З ДИТИНСТВОМ ПРОЩАТИСЬ ПОРА.

Поділитися новиною:

НАМ З ДИТИНСТВОМ ПРОЩАТИСЬ ПОРА.

Традиційно 25.05.2018 року в Петропавлівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася святкова лінійка Останнього дзвоника.

Ранішній  гомін і квіти з вітаннями,

Барви святкові і зелень рясна,

В зошиті, списаному до останнього,

Крапку упевнено ставить весна

   На лінійку були запрошені гості:  перший заступник голови Куп’янської районної державної адміністрації  Дробот  Аналій Данилович; голова Петропавлівської сільської ради Козирєва Ольга Миколаївна; голови фермерських господарств: Козир Анатолій Дмитрович, Козир Руслан Анатолійович, Білоконь Юрій Іванович, Чабанний  Сергій Іванович, Воркова Валентина Вікторівна, Терещенко Валентина Іванівна; приватні підприємці:м Захаров Володимир Миколайович, Кравченко Світлана Миколаївна.

   Час летить невблаганно швидко, особливо це відчувають наші випускники. Свято Останнього дзвоника – це особливе свято для всіх дітей, батьків, вчителів.  В цей день ми з гордістю розповідали про свої успіхи та перемоги. Директор школи Жадановський Сергій Миколайович підвів підсумок 2017-2018 навчального  року – вручив почесні грамоти, подяки, похвальні листи дітям та вчителям школи.

    Тож бажаємо успіху  нашим випускам , щасливої життєвої дороги!

Альбом: НАМ З ДИТИНСТВОМ ПРОЩАТИСЬ ПОРА Альбом: НАМ З ДИТИНСТВОМ ПРОЩАТИСЬ ПОРА Альбом: НАМ З ДИТИНСТВОМ ПРОЩАТИСЬ ПОРА Альбом: НАМ З ДИТИНСТВОМ ПРОЩАТИСЬ ПОРА Альбом: НАМ З ДИТИНСТВОМ ПРОЩАТИСЬ ПОРА Альбом: НАМ З ДИТИНСТВОМ ПРОЩАТИСЬ ПОРА Альбом: НАМ З ДИТИНСТВОМ ПРОЩАТИСЬ ПОРА Альбом: НАМ З ДИТИНСТВОМ ПРОЩАТИСЬ ПОРА Альбом: НАМ З ДИТИНСТВОМ ПРОЩАТИСЬ ПОРА Альбом: НАМ З ДИТИНСТВОМ ПРОЩАТИСЬ ПОРА Альбом: НАМ З ДИТИНСТВОМ ПРОЩАТИСЬ ПОРА Альбом: НАМ З ДИТИНСТВОМ ПРОЩАТИСЬ ПОРА Альбом: НАМ З ДИТИНСТВОМ ПРОЩАТИСЬ ПОРА Альбом: НАМ З ДИТИНСТВОМ ПРОЩАТИСЬ ПОРА Альбом: НАМ З ДИТИНСТВОМ ПРОЩАТИСЬ ПОРА Альбом: НАМ З ДИТИНСТВОМ ПРОЩАТИСЬ ПОРА Альбом: НАМ З ДИТИНСТВОМ ПРОЩАТИСЬ ПОРА
Web-адреса: petropavlivka-zosh.kupyansk.info/news/id/13375 | Переглядів: 99Дата публікації: 11:40 25.05.2018
Директор школи

Жадановський Сергій Миколайович

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Фестиваль "добрих практик" освітян Харківщини "Майстри педагогічної справи презентують"
Банери

 

Пошук
Версія для слабо- зорих