Всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля»
Всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля»

Поділитися новиною:

Всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля»

21.04.2018 працівники, учні 5-11 класів Петропавлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів брали участь в Всеукраїнському Дні з благоустрою.

   Відповідно  до розпорядження КМУ від 31.03.2010 року № 777, розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації від 11.03.2016 року № 75 та розпорядження голови Куп’янської районної державної адміністрації від 21.03.2018 року № 126 «Про проведення в районі щорічної Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» в Петропавлівській ЗОШ І-ІІІ ступенів  пройшов Всеукраїнський День благоустрою.

Учні 5-11 класів та співробітники школи працювали на території закладу, прибирали та впорядковували клумби і спортивні майданчики, асфальтові доріжки та господарчі ділянки.

     Територія прилегла до школи 2,3 га:

прибрали та вивезли сміття

прибрали шкільний садок

посіяли на клумбах квіти

прибрали територію стадіону, розмітили бігові доріжки

на території парку прибрали торішнє листя, побілили дерева (57 шт) та бордюри (300 м).

     Всі працювали на совість, докладаючи максимальних зусиль, щоб покращити та оздобити зовнішній вигляд території рідної школи. 

     Завдяки проведеним організаційним заходам та виконаній колективом величезній роботі наш парк та школа причепурилися, набули ще більш охайного і затишного вигляду . 

Альбом: Всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля» Альбом: Всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля» Альбом: Всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля» Альбом: Всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля» Альбом: Всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля» Альбом: Всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля» Альбом: Всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля» Альбом: Всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля» Альбом: Всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля»
Web-адреса: petropavlivka-zosh.kupyansk.info/news/id/12992 | Переглядів: 38Дата публікації: 09:03 21.04.2018
Директор школи

Жадановський Сергій Миколайович

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Фестиваль "добрих практик" освітян Харківщини "Майстри педагогічної справи презентують"
Банери

 

Пошук
Версія для слабо- зорих