На щедрій педагогічній ниві
На щедрій педагогічній ниві

Поділитися новиною:

На щедрій педагогічній ниві

Педагогічний досвід – це результат творчої діяльності педагога з елементами новизни, спрямований на виконання актуальних завдань навчання і виховання.

Динаміка життя України вимагає нового педагогічного бачення та змін в управлінській діяльності навчально-виховного процесу. Тому вивчення, узагальнення та впровадження педагогічного досвіду – це один із пріоритетних напрямків науково-методичної діяльності з педагогічними працівниками.

Відповідно до плану роботи школи на 2017/2018 навчальний рік. 10.01.2018 відбулася педагогічна рада на якій вчителі, що атестуються, мали змогу презентувати власний досвід роботи.

Лебединська Анна Василівна узагальнила свій досвід роботи за темою «Удосконалення уроку шляхом використання  новітніх технологій, як засіб розвитку учня і учителя»

Рагуля Юлія Геннадіївна - «Формування ключових компетентностей на уроках музичного мистецтва шляхом використання інноваційних технологій»

Шип Таїсія Олегівна  - «Використання інноваційних технологій навчання в початкових класах, як метод якісного навчання учнів та компетентності вчителя»

Колектив педагогів школи із зацікавленість ознайомився  та схвалив досвід роботи колег.

Альбом: На щедрій педагогічній ниві Альбом: На щедрій педагогічній ниві Альбом: На щедрій педагогічній ниві
Web-адреса: petropavlivka-zosh.kupyansk.info/news/id/12730 | Переглядів: 122Дата публікації: 13:15 21.03.2018
Директор школи

Жадановський Сергій Миколайович

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Фестиваль "добрих практик" освітян Харківщини "Майстри педагогічної справи презентують"
Банери

 

Пошук
Версія для слабо- зорих