Участь в проекті "Школа лідерства"
Участь в проекті \"Школа лідерства\"

Поділитися новиною:

Участь в проекті "Школа лідерства"

24.02.2018 року в Куп'янській районній державній адміністрації відбулася зустріч із членими громадських організацій "Куп'янськ - наш рідний дім" та Всеукраїнського студентського братства "Еліта нації".

   24.02.2018 року в Куп'янській районній державній адміністрації відбулася зустріч із членими громадських організацій "Куп'янськ - наш рідний дім" (керівник Сергій Овсянніков)) та Всеукраїнського студентського братства "Еліта нації" за ініціативи голови Харківської обласної державної адмінізації Світличної Ю.М. та голови Куп'янської державної адміністрації Ситника М.М.

   Мета зустрічі - залучення молоді в діяльність, що сприяє активній життєвій позиції, а також участі у суспільно-політичному та економічному житті суспільства на основі становлення й розвитку лідерських якостей.

   На даний момент у Куп'янському районі  та місті Куп'янськ існує необхідність суттєвої активізації громади, насамперед молодого населення. Саме тому учні Петропавлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів стали активними учасниками цієї зустрічі і в подальшому мають наміри брати участь у роботі "Школи лідерства" міста Куп'янськ.

Альбом: Участь в проекті "Школа лідерства" Альбом: Участь в проекті "Школа лідерства" Альбом: Участь в проекті "Школа лідерства" Альбом: Участь в проекті "Школа лідерства" Альбом: Участь в проекті "Школа лідерства" Альбом: Участь в проекті "Школа лідерства" Альбом: Участь в проекті "Школа лідерства" Альбом: Участь в проекті "Школа лідерства"
Web-адреса: petropavlivka-zosh.kupyansk.info/news/id/12541 | Переглядів: 101Дата публікації: 15:00 24.02.2018
Директор школи

Жадановський Сергій Миколайович

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Фестиваль "добрих практик" освітян Харківщини "Майстри педагогічної справи презентують"
Банери

 

Пошук
Версія для слабо- зорих