Олімпійський тиждень у нашій школі
Олімпійський тиждень у нашій школі

Поділитися новиною:

Олімпійський тиждень у нашій школі

Протягом 12- 20 лютого 2018 року у Петропавлівській загальноосвітній школі було проведено багато цікавих заходів із нагоди відкриття ХХІІІ зимової Олімпіади в Пхьончхані (Південна Корея)

Мета заходів: фізичне  виховання та зміцнення здоров’я учнівської молоді; пропаганда олімпійських та параолімпійських цінностей: дружби, поваги, досконалості, визнання, натхнення,  мужності та рівності.

         Учні 5 класу взяли участь у спортивних змаганнях «Веселі старти на снігу», девізом яких були слова : «Сильні. Спритні. Здорові».

У рамках Олімпійського тижня була проведена товаристська зустріч із рухливої гри «Малюкбол» між командами  учнів 6 та 7 класів, а також із міні - футболу між командами Подолянської ЗОШ І-ІІІ ст. та Петропавлівської ЗОШ І-ІІІ ст.

17 лютого учні нашої школи весело і дружно зустрічали весну, святкуючи Масляну в селі Петропавлівка.

Під час проведення заходів, присвячених розвитку олімпійського руху, діти взяли активну участь та отримали велике задоволення, адже зараз бути здоровим та сильним - не лише вимога часу, а й невід’ємна умова розвитку особистості дитини .

Станьмо всі в ряди олімпійців та підтримаємо гасло : «Швидше! Вище! Сильніше!»

Альбом: Олімпійський тиждень у нашій школі Альбом: Олімпійський тиждень у нашій школі Альбом: Олімпійський тиждень у нашій школі Альбом: Олімпійський тиждень у нашій школі Альбом: Олімпійський тиждень у нашій школі Альбом: Олімпійський тиждень у нашій школі Альбом: Олімпійський тиждень у нашій школі Альбом: Олімпійський тиждень у нашій школі Альбом: Олімпійський тиждень у нашій школі Альбом: Олімпійський тиждень у нашій школі Альбом: Олімпійський тиждень у нашій школі Альбом: Олімпійський тиждень у нашій школі Альбом: Олімпійський тиждень у нашій школі
Web-адреса: petropavlivka-zosh.kupyansk.info/news/id/12518 | Переглядів: 101Дата публікації: 14:57 23.02.2018
Директор школи

Жадановський Сергій Миколайович

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Фестиваль "добрих практик" освітян Харківщини "Майстри педагогічної справи презентують"
Банери

 

Пошук
Версія для слабо- зорих