75-а річниця визволення с.Петропавлівки
75-а річниця визволення с.Петропавлівки

Поділитися новиною:

75-а річниця визволення с.Петропавлівки

Друга світова війна вона все далі і далі від нас, ми всі знаємо, що вона була страшною та кривавою, що загинула на ній невимовна кількість мільйонів людей, які просто хотіли жити.

Війна, що прийшла на українську землю увірвалася до кожної сім'ї, до кожної оселі, відібрала мільйони молодих життів, спотворила нашу чудову природу, перетворила у руїни тисяч і міст і сіл. Проте наш народ залишився незламним у титанічній битві, якої ще не знала історія. Він боровся за свободу і переміг.

        2 лютого 2018 року в Петропавлівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулась тематична лінійка, присвячена 75-річниці визволення села  Петропавлівки  від німецьких загарбників,  на якій  була  присутня  Голова Ради ветеранів села Петропавлівки Шрамко Р.Ф., яка розповіла  про те, що велику творчу енергію, ратний і трудовий героїзм виявили  українці  в боротьбі проти нацизму. Прозвучали пісні, вірші, учні переглянули фільм , а також здійснили покладання вінка до могили Невідомого солдату.

Альбом: 75-а річниця визволення с.Петропавлівки Альбом: 75-а річниця визволення с.Петропавлівки Альбом: 75-а річниця визволення с.Петропавлівки
Web-адреса: petropavlivka-zosh.kupyansk.info/news/id/12302 | Переглядів: 131Дата публікації: 15:45 06.02.2018
Директор школи

Жадановський Сергій Миколайович

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Фестиваль "добрих практик" освітян Харківщини "Майстри педагогічної справи презентують"
Банери

 

Пошук
Версія для слабо- зорих