Зустріч з інспектором поліції
Зустріч з інспектором поліції

Поділитися новиною:

Зустріч з інспектором поліції

19.10.2017р. в рамках тижня правознавства відбулася зустріч з інспектором поліції.

         19 жовтня 2017 року в Петропавлівській ЗОШ I-III ступенів, в рамках тижня правознавства, відбулась лекція на тему «Злочини та відповідальність за них».  Лекцію провела інспектор дитячої кімнатиКуп'янського відділу поліції ГУНП України в Харківській області  Обухова  Аліна  Олегівна.

        Присутніми на даному заході були учні 9 – 11 класів, вчителі та адміністрація школи.  Лекція поступово перейшла в дискусію і діти мали змогу поспілкуватись з представником поліції. Під час лекції зверталась увага на шкільні порушення: пропуски занять без поважної причини, запізнення на уроки та порушення дисципліни, куріння та лайка в громадських місцях  Аліна Олегівна детально донесла інформацію щодо  відповідальності за такі вчинки і побажала учням школи не здійснювати правопорушення, розуміти всю відповідальність за них.

         

Альбом: Зустріч з інспектором поліції Альбом: Зустріч з інспектором поліції Альбом: Зустріч з інспектором поліції Альбом: Зустріч з інспектором поліції Альбом: Зустріч з інспектором поліції Альбом: Зустріч з інспектором поліції
Web-адреса: petropavlivka-zosh.kupyansk.info/news/id/11388 | Переглядів: 99Дата публікації: 08:52 25.10.2017
Директор школи

Жадановський Сергій Миколайович

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Фестиваль "добрих практик" освітян Харківщини "Майстри педагогічної справи презентують"
Банери

 

Пошук
Версія для слабо- зорих