Нащадки запорізьких козаків
Нащадки запорізьких козаків

Поділитися новиною:

Нащадки запорізьких козаків

13.10.2017 р. у Петропавлівській ЗОШ І-ІІІст. відзначали День захисника України.

   Запорозька Січ! Мабуть немає жодної людини в Україні, яка б не знала про славну Запорозьку Січ, про козаків, про їхні героїчні подвиги, походи. Про це написано багато книг.

   13.10.2017 року учні Петропавлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів спробували вписати свої рядки до книги козацької слави. В цей день у школі було проведено виховні заходи до Дня захисника України. Учні 8 класу підготували і провели тематичну лінійку.  Було організовано виставку  дитячих малюнків «В усі часи, в усі віки славу Україні приносять козаки», проведено спортивне свято «Козацькі забави».

   В змаганні приймали участь команди «Козаки – олімпійці» та «Козацькі забави».На дітей чекали складні випробування, де вони проявили силу, спритність, уважність, влучність, витривалість та показали знання з історії козацтва.

   Судили змагання: голова журі – директор Петропавліівської ЗОШ І-ІІІ ст.. С.М. Жадановський; члени журі – тренер футбольної команди ДЮСШ Ю.В.Сузов та голова батьківського комітету школи, депутат Петропавлівської сільської ради О.Л.Троценко.

    У змаганні перемогла команда «Козаки – олімпійці», обидві команди отримали солодкі подарунки від батьківського комітету школи.

 

 

 

Альбом: Нащадки запорізьких козаків Альбом: Нащадки запорізьких козаків Альбом: Нащадки запорізьких козаків Альбом: Нащадки запорізьких козаків Альбом: Нащадки запорізьких козаків
Web-адреса: petropavlivka-zosh.kupyansk.info/news/id/11310 | Переглядів: 98Дата публікації: 12:08 18.10.2017
Директор школи

Жадановський Сергій Миколайович

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Фестиваль "добрих практик" освітян Харківщини "Майстри педагогічної справи презентують"
Банери

 

Пошук
Версія для слабо- зорих