Святкова атмосфера, квіти і посмішки радують всіх!
Святкова атмосфера, квіти і посмішки радують всіх!

Поділитися новиною:

Святкова атмосфера, квіти і посмішки радують всіх!

29 вересня 2017 року - День вчителя у Петропавлівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

  Учні 9-11 класів на один день міняються місцями зі своїми викладачами і бачать шкільне життя з іншого боку. Використовуючи іноваційні технології (ІКТ, інтерактивні ігри), старшокласники готувалися і проводили заняття. Уроки були дуже цікавими, адже відомо, діти бачать світ зовсім іншими очима.

   Після закінчення уроків, основна частина сюрпризів чекала своєї черги. Всі були запрошені на святковий концерт, в якому брали участь хлопчики і дівчатка з 1 по 11 клас. На концерт були запрошені і ветерани-педагоги нашої школи. На жаль, не всі змогли завітати, але школа гостинно зустріла Молодан Ольгу Пилипівну, Мараховську Любов Іванівну, Пелих Ольгу Миколаївну, Козиря Володимира Івановича. 

   День Самоврядування запам' ятався всім працівникам школи і учням, як один з найбільш яскравих днів шкільного життя, а ця традиція зберігається і передається з покоління в покоління.  

 

Альбом: День вчителя у Петропавлівській ЗОШ І-ІІІ ступенів Альбом: День вчителя у Петропавлівській ЗОШ І-ІІІ ступенів Альбом: День вчителя у Петропавлівській ЗОШ І-ІІІ ступенів Альбом: День вчителя у Петропавлівській ЗОШ І-ІІІ ступенів Альбом: День вчителя у Петропавлівській ЗОШ І-ІІІ ступенів Альбом: День вчителя у Петропавлівській ЗОШ І-ІІІ ступенів Альбом: День вчителя у Петропавлівській ЗОШ І-ІІІ ступенів
Web-адреса: petropavlivka-zosh.kupyansk.info/news/id/11192 | Переглядів: 153Дата публікації: 13:06 02.10.2017
Директор школи

Жадановський Сергій Миколайович

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Фестиваль "добрих практик" освітян Харківщини "Майстри педагогічної справи презентують"
Банери

 

Пошук
Версія для слабо- зорих