Свято 1 Вересня!
Свято 1 Вересня!

Поділитися новиною:

Свято 1 Вересня!

01.09.2017 року в Петропавлівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося свято 1 Вересня - День знань

Цей день, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Традиційно на свято завітали гості: голова Куп'янської районної державної адміністрації Ситник М.М., голова Петропавлівської сільської ради Козирєва О.М.

Зі словами привітання звернувся до всіх присутніх на святі директор школи Жадановський С.М., який наголосив, що це визначний день, адже знання є невід'ємною частиною життя будь-якої людини.

Голова Куп'янської районної державної адміністрації Ситник М.М. також привітав присутніх зі святом, побажав першокласникам ніколи не зупинятися на дорозі Знань, бо вона цікава і по-справжньому нескінченна. Випускникам Микола Миколайович побажав досягти своєї мети в житті, а також подарував учням школи спортивний інвентар для занять на уроках фізичної культури.

з привітальними словами звернулася до присутніх Козирєва О.М., голова Петропавлівської сільської ради, яка побажала всім учням плідно навчатися, щоб знати, діяти , жити на благо нашої держави. Ольга Миколаївна також передала привітання від голови ФГ "Ромашка" Козиря А.Д. і подарувала навчальному закладу набір посуду для шкільної їдальні.

у черговий раз школа гостинно відчинила для учнів свої двері і запросила їх до Країни Знань.

бажаємо нашим учням, щоб вони набиралися мудрості і знань, щоб наповнювали своє серце любов'ю і добротою.

 

Альбом: Свято 1 Вересня в Петропавлівській школі Альбом: Свято 1 Вересня в Петропавлівській школі Альбом: Свято 1 Вересня в Петропавлівській школі Альбом: Свято 1 Вересня в Петропавлівській школі Альбом: Свято 1 Вересня в Петропавлівській школі Альбом: Свято 1 Вересня в Петропавлівській школі Альбом: Свято 1 Вересня в Петропавлівській школі Альбом: Свято 1 Вересня в Петропавлівській школі Альбом: Свято 1 Вересня в Петропавлівській школі
Web-адреса: petropavlivka-zosh.kupyansk.info/news/id/10994 | Переглядів: 223Дата публікації: 08:38 07.09.2017
Директор школи

Жадановський Сергій Миколайович

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Фестиваль "добрих практик" освітян Харківщини "Майстри педагогічної справи презентують"
Банери

 

Пошук
Версія для слабо- зорих