Випускний вечір в Петропавлівській ЗОШ І-ІІІ ст
Випускний вечір в Петропавлівській ЗОШ І-ІІІ ст

Поділитися новиною:

Випускний вечір в Петропавлівській ЗОШ І-ІІІ ст

24 червня 2017 року в актовій залі Петропавлівської ЗОШ І – ІІІ ступенів Куп’янської районної ради Харківської області учні 11 класу повели всіх присутніх із собою в казкове дитинство, перегорнули останні сторінки своєї шкільної «Книги життя».

   Дитинство – маленька безтурботна країна. Кожному з нас доводиться бувати в ній лише один раз в житті. Згодом стежина до тієї країни заростає дорослими турботами та проблемами. І скільки б не шукали ви цю країну на карті – даремно, бо не знайдете.

Лише приємні щирі спогади і мрії мають чарівну здатність повернути вас у дитинство.

На свято були запрошені начальник відділу освіти Куп’янської державної районної адміністрації  Жадановська Т.В., Петропавлівський сільський голова Козирєва О.М. та голови фермерського господарства «Ромашка» Козир А.Д. і фермерського господарства «Руслан» Козир Р.А.

              Юність, справді,- найкраща пора життя людини і проходить вона у школі. Тому ведучі   коротко розказали про юних, сміливих, красивих випускників 2017 року.  

Непомітно пролетіли одинадцять шкільних років, учні стали дорослішими і тепер добре розуміють, що в світі існує добро і зло, гарне і погане, прекрасне і благородне. У школі вони навчилися справедливості, чесності, але  прийшла пора прощатися із дитинством. Хтось із них продовжить своє навчання в університеті, хтось в академії, але всі  назавжди запам'ятають шкільні роки, ті уроки, які  усвідомили в школі, тих, з ким  випало щастя зустрічатися щодня.

            Директор школи  Жадановський  С.М. вручив атестати та похвальні грамоти «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів»  випускникам школи.

Випускників також привітали начальник відділу освіти Куп’янської державної районної адміністрації  Жадановська Т. В., Петропавлівський сільський голова Козирєва О.М.

           Протягом свята випускники пригадали свої шкільні роки, вчителів.

Із напутнім словом до дітей звернулися перші вчителі Закопайло Л.М. і Ляшенко Т.М., класний керівник  Реуцька О.І. та батьки – Пархоменко А.О. і Чебанний С.І., а також працівники будинку культури с.Петропавлівка.

           У своєму шкільному романі діти поставили крапку. Попереду їх чекає  нелегке доросле життя. У добру путь!

Альбом: Альбом:
Web-адреса: petropavlivka-zosh.kupyansk.info/news/id/10797 | Переглядів: 352Дата публікації: 11:23 27.06.2017
Директор школи

Жадановський Сергій Миколайович

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Фестиваль "добрих практик" освітян Харківщини "Майстри педагогічної справи презентують"
Банери

 

Пошук
Версія для слабо- зорих