Тиждень початкової школи
Тиждень початкової школи

Поділитися новиною:

Тиждень початкової школи

З 10 квітня по 14 квітня 2017 року в Петропавлівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів проводився Тиждень початкової школи.

З 10 квітня по 14 квітня 2017 року в Петропавлівській загальноосвітній школі І-ІІІ  ступенів проводився Тиждень початкової школи. Тиждень розпочав роботу згідно навчально-виховного плану школи, у відповідності до основних орієнтирів виховання учнів 1-4 класів загальноосвітніх закладів України.

  Мета Тижня початкової школи полягає в тому, щоб допомогти вчителю посилити інтерес учнів до певного предмета, виявити і розвинути дитячі здібності, презентувати нові форми, моделі, технології організації навчання та змістовного дозвілля учнів.

     Наша школа - це навчальний заклад, що сприяє духовному збагаченню особистості, створенню умов для самореалізації учителів та учнів у різних видах творчої діяльності, задоволення їх потреб та інтересів, вихованню духовної культури та формуванню національної свідомості.

     Цікаво, весело та пізнавально для молодших школярів пройшов Тиждень початкової школи. Кожен день мав свою тематику.

     Розпочався Тиждень лінійкою, яку підготували вчителі початкових класів.

«Кожній дитині – світло знань,

Кожній дитині -  можливість творити,

Віру у сили свої без вагань –

Радість у цьому світі жити!»

    Другий день тижня був присвячений Королеві усіх наук –  математиці. Як показує досвід, засвоєння математики супроводжується значним розумовим напруженням учнів. Для запобігання їхньої перевтоми існує чимало різноманітних методів і прийомів. У молодшому шкільному віці елементи гри  підвищують працездатність, сприяють фізичному розвитку дітей, формують в них конкретні уявлення про явища навколишнього світу, полегшують оволодіння абстрактними поняттями.

Цього дня тижня вчитель початкових класів  Ляшенко Тетяна Миколаїівна провела цікавий захід для учнів початкової школи, який мав назву «Слава математиці», метою якого було  розширити знання учнів, розвивати пам’ять, мислення, увагу, спостережливість, виховувати цікавість, інтерес до математики. До запалу та активності вихованців, з яким вони брали участь у конкурсах, було видно, що вчитель та учні  досягли своєї мети.

В День казки діти демонстрували образи своїх улюблених казкових героїв. Учні 2класу показували інсценізацію казок для діток дитячого садка та учнів початкових класів  під керівництвом класного керівника Шип Таїсії Олегівни. Зверталась увага на вміння вести діалог, інтонувати речення, входити в образ, передавати настрій. Діти з великим задоволенням працювали під час проведення заходу, а найбільше задоволення отримали вихованці дитячого садка, отримавши на згадку розмальовки відомих українських казок.

 Наступний день – День української мови, в рамках якого класний керівник 4 класу Позднова Олена Миколаївна провела усний журнал під назвою  « Наша мова». Метою заходу було поглибити знання учнів про значення української мови в нашому житті, прищеплювати любов до рідної мови, націлювати дітей на те, що ми є носіями української мови, усього того багатства, що дісталося нам від попередніх поколінь. Наше завдання – берегти цей неоціненний скарб, примножувати його, не забувати і щиро любити.

   Останнього дня тижня  вчителем 1 класу Радченко Оксаною Миколаївною в День здоров'я було проведено цікаву « Подорож  до Країни Здоров'я». На « Долині Здоров'я»  школярі разом із Гігієною в ігровій формі згадали всіх її друзів. На станції « Зарядкіно»  Лікар Айболить  розповів для чого потрібно займатись спортом та провів цікаву музичну зарядку для всіх учнів початкової школи. А ще завітали Вітамінчики, які  довели дітям користь від споживання вітамін та виконали танок « Вітамінок». « Галявина сміху» супроводжувалась цікавими смішинками та загадками. Під час подорожі в « Тунелі чистоти» дітлахи підвели підсумки мандрів. Першокласники читали  вірші. Ось така цікава та корисна подорож!

Усі вчителі початкових класів були задіяні в роботі Тижня. Діти з великим задоволенням приймали участь у кожному заході. Через таку роботу можна втілювати принципи особистісно- орієнтованого навчання  і виховання. Організація і проведення зазначених вище заходів створює оптимальні умови для розвитку і становлення особистості,для саморозвитку дитини в початковій школі.

 

 

Альбом: Тиждень початкової школи Альбом: Тиждень початкової школи Альбом: Тиждень початкової школи Альбом: Тиждень початкової школи Альбом: Тиждень початкової школи Альбом: Тиждень початкової школи Альбом: Тиждень початкової школи Альбом: Тиждень початкової школи Альбом: Тиждень початкової школи Альбом: Тиждень початкової школи Альбом: Тиждень початкової школи Альбом: Тиждень початкової школи Альбом: Тиждень початкової школи Альбом: Тиждень початкової школи Альбом: Тиждень початкової школи
Web-адреса: petropavlivka-zosh.kupyansk.info/news/id/10279 | Переглядів: 208Дата публікації: 12:45 26.04.2017
Директор школи

Жадановський Сергій Миколайович

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Фестиваль "добрих практик" освітян Харківщини "Майстри педагогічної справи презентують"
Банери

 

Пошук
Версія для слабо- зорих